Oğuz Altınibik Hakkında

Oğuz Altınibik, 1988 İstanbul doğumludur. 2008 yılından bu yana web tasarımı üzerine çalışmaktadır.

2010 yılında kendisini bu alanda daha profesyonelleştirmek için Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde 300 saatlik "Web & Grafik Tasarımı" eğitimine katılmıştır. Katıldığı bu eğitimden 2011 Mayıs ayında Üstün Başarı Sertifikası alarak mezun olmuştur.

Mezun olduktan kısa bir zaman sonra Sirius Interactive firmasında çalışmaya başlamıştır ve halen aynı firmada "Front-End Developer" olarak çalışmaya devam etmektedir.

Sirus firmasında edindiği tecrübe doğrultusunda bugüne kadar orta ve büyük ölçekli birçok kurumsal projede yer almıştır.

Zaman içerisinde web programlamaya merak sarmış ve php programlama dilini öğrenmeye başlamıştır. Günümüz koşullarında modern web siteleri üretmek için web trendlerini yakından takip etmektedir.

Aynı zamanda freelance olarak web projelerine imza atmaktadır.

Web Siteleri;
http://www.oguzaltinibik.com
http://www.freelancewebtasarimci.com

Analiz

Oluşturulacak web projesi için ilk olarak talepleriniz öğrenilir ve firmanızın proje doğrultusundaki ihtiyaçları analiz edilir.

Strateji & Planlama

Analiz edilen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlenerek proje planlaması yapılır ve bu doğrultuda iş planı oluşturulur.

Uygulama & Geliştirme

Hazırlanan strateji ve planlamaya göre uygulama kısmına geçilir, her proje ileriye dönük geliştirilebilir alt yapıda hazırlanır.

  • html 5 logo html 5 logo
  • css 3 logo css 3 logo
  • jquery logo jquery logo
  • php logo php logo
  • mysql logo mysql logo